Następne losowanie

20 styczeń 2018

  • Hours
  • Minutes
  • Seconds

300 tys. zł

ZAGRAJ TERAZ

Wyniki Mini Lotto

19.01.2018 - piątek

  • 18
  • 28
  • 30
  • 31
  • 35

Zagraj w MINI lotto

Wybierz swoje numery

ZAGRAJ TERAZ

Dlaczego warto grać w Mini Lotto

Mini Lotto to popularna gra liczbowa w Polsce organizowana przez Totalizator Sportowy. Aby wziąć w niej udział należy wytypować 5 liczb z dostępnej puli 42 numerów. Natomiast żeby wygrać w Mini Lotto należy trafić 3, 4 lub 5 wylosowanych numerów. Jeśli uda Ci się poprawnie wytypować „piątkę”, wygrasz nagrodę główną tej loterii, która może osiągnąć wartość nawet 350 tysięcy złotych.

Trzy znaki zapytania symbolizujące pytania i odpowiedzi
Zegar i kalendarz w nawiązaniu do losowań loterii Uśmiechnięta kobieta, która właśnie wygrała główną nagrodę w lotto Angielski skrót oznaczający najczęściej zadawane pytania

Szanse na trafienie jakiejkolwiek wygranej w Mini Lotto są bardzo wysokie gdyż wynoszą aż 1 do 125, warto więc je wykorzystać. Jest kilka teorii i sposobów, które pomogą Ci zmaksymalizować swoje szanse na wygraną. Jeden z nich to generator liczb losowych, czyli tzw. chybił-trafił. Wielu graczy wybiera swoje szczęśliwe numery Mini Lotto na podstawie określonych, ważnych dla siebie dat, zmniejszając w ten sposób dostępną pulę z 42 do 31 liczb, a co za tym idzie, ograniczając szanse na trafienie nagrody głównej. Więcej informacji na ten temat znajdziesz pod zakładką Statystyki Mini Lotto.

Zasady i warunki gry Mini Lotto

Zasady gry w Mini Lotto są bardzo proste. Jeśli jednak nie brałeś wcześniej udziału w tym popularnym lotto w Polsce zalecamy by dokładnie przeczytać informacje przestawione poniżej jeszcze zanim kupisz swój kupon. Wszystkie informacje umieszczone na naszej stronie są na bieżąco aktualizowane, dzięki czemu poinformujemy Cię, jeśli nastąpią jakieś istotne zmiany w regulaminie tej gry.

Zasady gry w Mini Lotto

❯ Aby móc wziąć udział w grze liczbowej Mini Lotto, każdy uczestnik musi mieć ukończone 18 lat.


❯ Kiedy można poznać wyniki Mini Lotto? Losowania szczęśliwych numerów odbywają się codziennie, od poniedziałku do niedzieli o godzinie 21:40. Według regulaminu zakłady Mini Lotto można wysyłać do godziny 21:30. Warto jednak wcześniej sprawdzić faktyczne godziny otwarcia lokalnej kolektury, gdyż często się zdarza, iż są one otwarte jedynie do godziny 19:00.


❯ Dowodem udziału w Mini Lotto jest tylko i wyłącznie kupon wydrukowany przez maszynę potwierdzającą zakłady. Należy więc pamiętać by go nie zgubić, gdyż bez kuponu nie można ubiegać się o należną nagrodę. Nie dotyczy to osób biorących udział w grze przez internet, gdyż wszelkie wygrane są automatycznie przelewane na konto użytkownika strony, który zakupił dany los.


❯ Według polskiego prawa właścicielem zwycięskiego kuponu jest osoba, która go posiada, a nie osoba, która faktycznie go kupiła. Innymi słowy prawo do odebrania nagrody ma ten, kto wraz ze szczęśliwym losem zgłosi się do kolektury. Aby się zabezpieczyć warto więc jak najszybciej po zakupie podpisać swój kupon na odwrocie, a także zrobić mu zdjęcie, które może posłużyć jako dowód własności w przypadku jakichkolwiek problemów prawnych przy ustalaniu, kto jest jego właścicielem. Prawa własności losów nie są problemem, jeśli zakupiłeś swój kupon przez internet. Osoba, do której należy konto na stronie umożliwiającej grę na loterii, będzie zawsze prawowitym właścicielem danego losu.


❯ Grając w tradycyjny sposób należy także pamiętać, iż Totalizator Sportowy nie wypłaci wygranej na podstawie kuponu, który jest przerwany, niekompletny, zawiera słowo kopia, lub gdy wystąpią jakiekolwiek zastrzeżenia co do jego autentyczności.


❯ Gdy tylko ogłoszone zostaną wyniki Mini Lotto, Każdy zwycięzca ma 60 dni na zgłoszenie się po odbiór nagrody. Po upływie tego czasu, można jeszcze przez 4 miesiące składać roszczenia, co łącznie daje nam 6 miesięcy na odbiór wygranej. Ponownie problem ten nie dotyczy graczy online. Jeśli kupiłeś swój kupon przez internet, nie musisz się martwić limitem dni na odbiór wygranej, gdyż zostanie ona automatycznie przelana na Twoje konto.


Nagrody i wygrane Mini Lotto

Wygrane Mini Lotto dzielą się na trzy kategorie. Wygrana pierwszego stopnia jest przyznawana graczom, którzy poprawnie wytypowali wszystkie pięć wylosowanych numerów. Pula na główną wygraną w tej loterii może osiągnąć nawet 350 tysięcy złotych. Aby wygrać nagrodę drugiej kategorii należy trafić „czwórkę”. Wysokość wygranej zależy od tego, ilu graczy zdobyło nagrodę główną. Jeśli żaden z uczestników Mini Lotto nie trafi „piątki”, to wygrana ta wynosi średnio 975,48 złotych. Jeśli natomiast losowanie wyłoni głównego zwycięzcę, to za 4 trafione numery wypłaca się około 478 zł. Nagrody pocieszenia, które przyznawane są za trzy poprawnie wytypowane liczby wynoszą średnio od 19 zł do 39 zł.

Otrzymuj najnowsze wyniki e-mailem