Następne losowanie

20 styczeń 2018

  • Hours
  • Minutes
  • Seconds

300 tys. zł

ZAGRAJ TERAZ

Wyniki Mini Lotto

19.01.2018 - piątek

  • 18
  • 28
  • 30
  • 31
  • 35

Zagraj w MINI lotto

Wybierz swoje numery

ZAGRAJ TERAZ

Mini lotto online

Mini Lotto to jedna z najpopularniejszych gier liczbowych w Polsce. Jednak w dalszym ciągu wielu graczy nie zdaje sobie sprawy z możliwości jakie daje ta gra. Okazuje się, że loteria Mini Lotto oferuje jedne z najkorzystniejszych nagród w stosunku do ceny pojedynczego zakładu spośród wszystkich lotto, w których losuje się małą liczbę numerów. Pojedynczy zakład Mini Lotto jest o wiele tańszy niż zakład tradycyjnego Lotto, bo kosztuje jedynie 1,25 zł. Ponadto, gdy porównamy wygrane drugiego i trzeciego stopnia w obydwu grach liczbowych, zobaczymy, że Mini Lotto wyraźnie się wyróżnia. Jeśli trafimy „trójkę” to wygramy średnio od 20 do 40 zł, podczas gdy w Lotto tylko 24 złote. Za „czwórkę” natomiast możemy dostać około 1000 złotych. Jest to naprawdę duża wygrana w porównaniu do największej polskie gry liczbowej Lotto, która za 4 trafione numery wypłaca jedynie około 200 zł. Już teraz możesz wziąć udział w MINI lotto online bez wychodzenia z domu!

Zalety Mini Lotto online

❯ Kupując swój los przez internet nie musisz martwić się o to, że zapomnisz sprawdzić swój kupon czy że nie zdążysz odebrać należnej wygranej na czas. Jeśli zdecydujesz się kupić swój los w tradycyjny sposób w kolekturze i wygrasz, będziesz mieć jedynie 60 dni na zgłoszenie się po odbiór nagrody. Po upływie tego terminu LOTTO umożliwia składanie reklamacji, co w sumie daje graczom pół roku na odebranie pieniędzy. Wydaje się to nieprawdopodobne, jednak co roku tysiące zwycięskich kuponów w całej Europie traci swoją ważność. Jeśli zagrasz w Mini Lotto online, to wszelkie wygrane zostaną automatycznie przelane na Twoje konto. Dodatkowo większość firm umożliwiających grę na loterii przez internet wysyła swoim użytkownikom także e-maile, w których informują o tym czy wygrali, czy też nie. W ten sposób nie musisz się martwić, że zapomnisz sprawdzić swój kupon.


❯ Grając w lotto online, ochronisz swoją prywatność. Kupując swój kupon w lokalnej kolekturze musisz się liczyć z ryzykiem, że jeśli wygrasz to ktoś Cię rozpozna. Otóż w Polsce informacje o tym, w którym punkcie LOTTO sprzedano zwycięski zakład są przekazywane do opinii publicznej. Nawet jeśli zdecydujesz się pozostać anonimowy, to informacja o tym gdzie padła wielka wygrana może pomóc mediom w odnalezieniu zwycięzcy. W szczególności dzieje się tak w małych miejscowościach, gdzie większość mieszkańców świetnie się zna. Grając w lotto przez internet, pozostanie anonimowym zwycięzcą nie stanowi problemu, gdyż firma oferująca grę nie ma prawa do udostępnienia Twoich danych bez Twojej zgody.


❯ Gra w Mini Lotto przez internet jest też po prostu wygodniejsza. Wybierając tę metodę, aby kupić swój kupon na najbliższe losowanie nie musisz już wychodzić z domu i szukać kolektury. Już teraz możesz obstawić wyniki tej gry liczbowej siedząc wygodnie na kanapie. Udział w lotto przez internet jest zwyczajnie prostszy i szybszy od tradycyjnego sposobu gry.


Wartą polecenia stroną umożliwiającą grę w lotto przez internet, która przeszła nasze rygorystyczne testy jest Lottoland. Firma ta oferuje duży wybór popularnych i znanych na całym świecie gier liczbowych takich jak MegaMillions, PowerBall, EuroJackpot czy EuroMillions. Zasłynęła ona także z wypłacania ogromnych wygranych, które są gwarantowane przez jednych z największych ubezpieczycieli w Europie. Dodatkowo Lottoland wyróżnia się dzięki wprowadzaniu wyjątkowych ofert i specjalnych promocji, których nie znajdziesz nigdzie indziej w Polsce. Poniżej przedstawiamy kilka wybranych ofert, które przekonają Cię dlaczego firma ta jest bezkonkurencyjna.

Podwójna Główna Wygrana – więcej niż kumulacja!

Najwyższa możliwa wygrana w Mini Lotto to ponad 350 tysięcy zł. Podwójna Główna Wygrana to jedyna w swoim rodzaju opcja, która umożliwia powiększenie głównej puli nagród. W ten sposób, jeśli obstawisz wyniki Mini Lotto na stronie Lottoland, możesz podwoić swoją wygraną do kwoty wartej nawet 700 tysięcy złotych! Wystarczy kliknąć na przycisk znajdujący się nad kuponem, a za niewielką dopłatą stworzysz sobie szanse na wygranie dwa razy większej nagrody niż reszta graczy w Polsce.

Promocyjny Kod "NEW" dla nowych graczy

Jedną z najciekawszych ofert dostępnych w Lottoland jest promocyjny kod „NEW”, który umożliwia nowym graczom swojego szczęścia w MINI lotto, bez ryzyka utraty pieniędzy. Aby skorzystać z tej wyjątkowej oferty wystarczy zarejestrować się na stronie Lottoland, zagrać, a następnie w koszyku wpisać kod promocyjny „NEW”. Przekonaj się jakie to proste i wygrywaj online!

Wygranometr – czyli jakie mam szanse na wygraną w mini lotto?

Wielu profesjonalnych graczy lotto poświęca mnóstwo czasu na obliczenia, dzięki którym mogą oni określić swoje szanse na wygraną oraz to jak się one zmienią w zależności od wybranej kombinacji liczb. Dzięki Lottoland i grze lotto online nie musisz się martwić wyższą matematyką czy zastanawiać się czy istnieje jakaś metoda na wygraną czy system Mini Lotto. Każdy użytkownik tej strony może korzystać z darmowych narzędzi, które pomagają w wyborze najlepszych numerów. Używając Wygranometru dowiesz się, jakie masz szanse na wygraną w zależności od tego, ile kupisz zakładów i jakie wytypujesz liczby. Sprawdź już teraz jak działa Wygranometr, a przekonasz się, że bez względu na to jak bardzo zmienisz kombinację wytypowanych liczb, natychmiast poznasz swoje aktualne szanse na wielką wygraną.

Osłona Numerów

Wielkie kumulacje lotto przyciągają mnóstwo graczy. Niewiele osób jednak zdaje sobie sprawę z tego, że wielu doświadczonych graczy preferuje grę o niższe pule nagród, zamiast brać udział w losowaniach o największe wygrane. Chcesz wiedzieć dlaczego? Otóż, im więcej graczy bierze udział w danej loterii, tym większe prawdopodobieństwo, że będzie trzeba podzielić się główną nagrodą. W końcu lepiej jest być jedynym zwycięzcą 20 milionów złotych, niż dzielić się 40 milionami z czterema innymi osobami. Lottoland znalazło jednak rozwiązanie tego problemu. Wystarczy skorzystać z unikatowej opcji Osłony Numerów, która gwarantuje wypłacenie pełnej nagrody bez względu na to, ile osób trafiło te same numery Mini Lotto. Aby skorzystać z tej funkcji należy zaznaczyć Osłonę Numerów podczas typowania liczb i już od teraz nawet największa kumulacyjna wygrana może być w stu procentach Twoja!

Okazuje się, że nowa twarz totolotka – lotto przez internet to same korzyści. Nie czekaj, zagraj w online lotto już dziś a być może szczęście uśmiechnie się właśnie do Ciebie!