Następne losowanie

20 styczeń 2018

  • Hours
  • Minutes
  • Seconds

300 tys. zł

ZAGRAJ TERAZ

Wyniki Mini Lotto

19.01.2018 - piątek

  • 18
  • 28
  • 30
  • 31
  • 35

Zagraj w MINI lotto

Wybierz swoje numery

ZAGRAJ TERAZ

Mini Lotto kontra Lotto Plus – Porównanie dwóch lotto

Mini Lotto i Lotto Plus to dwie popularne gry liczbowe, w których losuje się małą liczbę numerów. Czy znasz najważniejsze podobieństwa i różnice? Poniżej przedstawiamy ciekawe porównanie tych dwóch lotto organizowanych przez Totalizator Sportowy. Przekonajmy się więc jak wypada Mini Lotto w bezpośrednim porównaniu!

Kobieta zastanawiająca się, która loteria jest lepsza – Mini Lotto czy Lotto Plus

Podobieństwa pomiędzy Mini Lotto i Lotto Plus

❯ Aktualnie gry Mini Lotto i Lotto Plus są dostępne jedynie na polskim rynku gier liczbowych.


❯ Losowania lotto odbywają się trzy razy w tygodniu w każdy wtorek, czwartek i sobotę. Natomiast losowania Mini Lotto organizowane są aż 7 razy w tygodniu, codziennie od poniedziałku do niedzieli.


❯ Jeśli żaden z uczestników nie trafi wygranej pierwszego stopnia to zarówno w Mini Lotto jak i w Lotto Plus nie dochodzi do kumulacji w następnym losowaniu.


Różnice pomiędzy Mini Lotto i Lotto Plus

❯ Aby wziąć udział w Mini Lotto należy poprawnie wytypować 5 z 42 liczb, natomiast w Lotto Plus losowanych jest 6 numerów z puli 49 kul.


❯ Wygrane Lotto Plus są gwarantowane, zaś wysokość nagrody w Mini Lotto zależy od tego ile sprzedano zakładów oraz czy w danym losowaniu wyłoniono zwycięzcę. Według regulaminu Mini Lotto na wygrane przeznaczane jest 50% łącznej kwoty zebranej ze sprzedaży kuponów.


❯ Pojedynczy zakład Mini Lotto kosztuje jedynie 1,25 zł, natomiast aby zagrać w Lotto Plus trzeba zakupić pojedynczy zakład Lotto (3 zł) i dopłacić złotówkę aby nasze liczby brały udział w losowaniu lotto z plusem, przez co łączna kwota wynosi 4 złote.


❯ Mini Lotto oferuje trzy kategorie nagród za 3, 4 lub 5 trafień. W Lotto Plus gracze mają możliwość zdobycia aż czterech różnych stopni wygranych, które są przyznawane za 3, 4, 5, a także 6 poprawnie wytypowanych liczb.


❯ Twoje szanse na wygranie nagrody głównej Mini Lotto wynoszą 1 do 850 668, zaś prawdopodobieństwo trafienia piątki w Lotto Plus wynosi aż 1 do 54 201. Oznacza to, że masz około 15 razy większe szanse na rozbicie puli nagród grając w Lotto Plus, niż typując numery Mini Lotto.


❯ W Lotto Plus gwarantowana wygrana za trafienie „piątki” wynosi 3500 zł, natomiast maksymalna wygrana w Mini Lotto może osiągnąć ponad 350 000 złotych! Jeśli prawidłowo wytypujesz 4 wylosowane numery to w Mini Lotto wygrasz nawet 1000 zł, zaś w Lotto Plus tylko 100 zł. Nagrody pocieszenia obydwu loterii są przyznawane dla graczy, którzy trafili 3 liczby. W Lotto Plus wygrana ta wynosi jedynie 10 zł, w Mini Lotto natomiast można się wzbogacić nawet o 40 złotych.


Podsumowanie

Już na pierwszy rzut oka widać, iż obie loterie mają swoje mocne strony. Jeśli szukasz lotto, które oferuje wysokie szanse na wygraną, to Lotto Plus będzie najlepsze dla Ciebie. Jednakże jeśli szukasz gry liczbowej, która oferuje największe wygrane w stosunku do ceny pojedynczego zakładu to Mini Lotto jest bezkonkurencyjne! Okazuje się, że grając w Mini Lotto możesz wygrać aż 100 razy więcej niż za trafienie „piątki” w Lotto Plus. Nic dziwnego, iż ta dość długo niedoceniana loteria z tygodnia na tydzień staje się coraz bardziej popularna i przez wielu graczy jest już uważana za najlepsze lotto dostępne w Polsce.

Otrzymuj najnowsze wyniki e-mailem