Następne losowanie

12 grudzień 2017

  • Hours
  • Minutes
  • Seconds

300 tys. zł

ZAGRAJ TERAZ

Wyniki Mini Lotto

11.12.2017 - poniedziałek

  • 12
  • 22
  • 24
  • 28
  • 31

Zagraj w MINI lotto

Wybierz swoje numery

ZAGRAJ TERAZ

Wygrana w Mini Lotto rozwiązaniem wakacyjnych dylematów?

znajomi podczas podróży samochodem na wakacje

Stało się! Do wakacji pozostał zaledwie tydzień i wszyscy zdają się rozmawiać tylko o jednym. Dokąd wybierasz się na urlop? Ile pieniędzy zamierzasz przeznaczyć na wycieczkę? Tego typu pytania czasem jednak wywołują uśmiech i błysk w oczach, a innym razem zakłopotanie… Dlaczego wygrana w Mini Lotto miałaby być rozwiązaniem wakacyjnych dylematów? Więcej na ten temat piszemy poniżej.

Jak nie wiadomo o co chodzi…

Kwestia pieniędzy nierozerwalnie wiąże się z urlopami. W końcu wycieczki, zwłaszcza te zagraniczne i egzotyczne, potrafią sporo kosztować. No właśnie… Skąd brać na to wszystko pieniądze?

Badania pokazują, że prawie połowa Polaków planuje wakacyjny budżet odpowiednio wcześniej. Wiąże się to z planowaniem wakacji często jeszcze w lutym lub marcu – kiedy biura podróży kuszą ofertami wycieczek „first minute” po okazyjnych cenach. Jeśli należysz do tej grupy – spokojnie możesz przestać czytać ten artykuł.

Pozostali urlopowicze z naszego kraju przeznaczają zazwyczaj bieżącą wypłatę lub dwie, w zależności od swoich dochodów i wydatków. Garstka osób natomiast korzysta z kredytów i wszelkich pożyczek.

Ile pieniędzy potrzeba na wakacje?

To już chyba indywidualna sprawa każdego z osobna. Jednej osobie wystarczy dwutygodniowy wypoczynek gdzieś na działce lub polskiej wsi, z dala od zgiełku miast. Inni co roku planują wypad do kolejnego kurortu europejskiego. Natomiast ci, którzy „zjechali” już większość starego kontynentu rozglądają się wyłącznie za egzotyką i wycieczkami na Bali, Kubę, Dominikanę czy Malediwy.

W dodatku mało kto na wakacje wyjeżdża sam. Niektórzy swój wydatek muszą pomnożyć razy cztery, jeśli wybierają się na wakacje z rodziną. To powoduje, że budżet wakacyjny zdecydowanie zmienia swój kształt.

Dlatego już w tytule zaproponowaliśmy, że wygrana w Mini Lotto może być doskonałym rozwiązaniem tych wszystkich finansowych dylematów. A czemu akurat Mini Lotek?

Wygrana w Mini Lotto pomysłem na wakacje?

Po pierwsze, statystyki jasno pokazują, że Mini Lotto jest najbardziej opłacalna polską grą liczbową. Wystarczy zainwestować zaledwie 1,25 zł w pojedynczy zakład tej gry, aby grać o 350 tysięcy złotych. Zwłaszcza, że rachunek prawdopodobieństwa działa w tym wypadku na korzyść gracza. Mówimy tu o stosunku równym 1 do 850 668. Oznacza to, że na 850 668 możliwych kombinacji pięciu liczb, jedna jest właściwa. Gdyby porównać te liczby z innymi loteriami, niemal zawsze okaże się, że Mini Lotto wiąże się z największymi szansami na zwycięstwo.

Poza tym kwoty wygranych Mini Lotto poszczególnych stopni idealnie odpowiadają kwotom, jakie chcielibyśmy przeznaczyć na wakacje marzeń.

Jeśli więc marzą Ci się wakacje iście luksusowe, wówczas zdecydowanie celuj w wygraną I stopnia (trafienie 5 liczb z 42). Jeśli potrzebny Ci jedynie zastrzyk gotówki latem, na pewno ucieszy Cię też wygrana II stopnia (trafienie 4 liczb) i 3 stopnia (trafienie 3 liczb).

Kiedy grać, żeby wygrać?

Od jakiegoś czasu losowania Mini Lotto odbywają się codziennie, od poniedziałku do niedzieli o godzinie 21.40. A zatem każdego dnia mamy nową szansę na wzbogacenie się o dodatkowe 350 tysięcy złotych. Ponieważ do wakacji zostało zaledwie kilka dni, warto już dzisiaj udać się do kolektury, bądź zagrać w Mini Lotto online

Ostatnia aktualizacja z dnia 2017-06-15 00:00:00 r.

↩ powrót do aktualności

Otrzymuj najnowsze wyniki e-mailem