Następne losowanie

20 styczeń 2018

  • Hours
  • Minutes
  • Seconds

300 tys. zł

ZAGRAJ TERAZ

Wyniki Mini Lotto

19.01.2018 - piątek

  • 18
  • 28
  • 30
  • 31
  • 35

Zagraj w MINI lotto

Wybierz swoje numery

ZAGRAJ TERAZ

Wrześniowe szaleństwo w Mini Lotto

Szczęśliwe numery Mini Lotto

Wielkimi krokami zbliża się koniec pierwszego miesiąca w roku szkolnym. Ostatnie tygodnie przyniosły mnóstwo emocji. Podczas gdy cała Polska cieszyła się z kolejnych zwycięstw naszych siatkarzy na Mistrzostwach Świata, na rynku gier liczbowych również nie mogliśmy narzekać na brak wrażeń.

Gra liczbowa Mini Lotto jest bardzo prosta. Wystarczy wybrać 5 dowolnych numerów z puli 42 liczb i wypełnić swój kupon. Pojedynczy zakład kosztuje jedynie 1,25 zł, przez co loteria ta jest obecnie najtańsza na rynku. Gracz, który trafi wszystkie wylosowane numery otrzymuje wygraną pierwszego stopnia. Według organizatorów Mini Lotto, najwyższa główna wygrana może osiągnąć nawet 350 tysięcy złotych. Ponadto, za każdym razem, gdy losowanie nie wyłoni głównego zwycięzcy, pieniądze te są rozdzielane wśród zwycięzców niższych kategorii nagród.

Szczęśliwe wyniki Mini Lotto

Od kwietnia bieżącego roku losowania Mini Lotto odbywają się aż 6 razy w tygodniu, dzięki czemu gracze mają więcej okazji na trafienie wygranej. Jak widać, nowa strategia odniosła sukces, gdyż z miesiąca na miesiąc loteria ta wyłania coraz więcej głównych zwycięzców. Mimo, że do końca września pozostało jeszcze 6 dni, Mini Lotto wyłoniło już 28 szczęśliwców, którzy trafili „piątkę” tylko w tym miesiącu.

Największa wrześniowa wygrana padła w sobotę 6 września, kiedy to pojedynczy zwycięzca poprawnie wytypował wszystkie liczby, dzięki czemu wzbogacił się o około 256 tysięcy złotych. Tym razem szczęśliwe numery Mini Lotto to 11, 28, 34, 37 i 41.

Jeśli więc nie wzięliście jeszcze udziału we wrześniowym losowaniu Mini Lotto, jest jeszcze tylko 5 okazji. Wybierz swoje szczęśliwe liczby i sprawdź, czy również do Ciebie uśmiechnie się szczęście.

Najczęściej losowanym numerem w ostatnich tygodniach okazała się liczba 11, która podczas dwudziestu jeden ostatnich losowań pojawiła się aż sześć razy. Na drugim miejscu znalazły się takie numery jak 9 i 42, które zostały wylosowane pięć razy. Natomiast liczby, które cięgle nie wypadły we wrześniu to 22, 25, 31, 38. Znajdź swój własny sposób na wygraną i zagraj w MINI lotto online , bez wychodzenia z domu.

Wszystkim graczom życzymy wysokich wygranych!

Ostatnia aktualizacja z dnia 2014-09-25 00:00:00 r.

↩ powrót do aktualności

Otrzymuj najnowsze wyniki e-mailem