Następne losowanie

20 styczeń 2018

  • Hours
  • Minutes
  • Seconds

300 tys. zł

ZAGRAJ TERAZ

Wyniki Mini Lotto

19.01.2018 - piątek

  • 18
  • 28
  • 30
  • 31
  • 35

Zagraj w MINI lotto

Wybierz swoje numery

ZAGRAJ TERAZ

Ustrzel swojego gola z Mini Lotto podczas gorączki Euro 2016!

szczęśliwy mężczyzna cieszący się ze zwycięstwa

Jedni walczą o gole podczas meczów, inni walczą o miejsca siedzące w pubach podczas transmisji owych meczów, a fani Mini Lotto jak zwykle pozostają wierni swojej ulubionej grze. Bo jak zwyciężać to na całego! W dzisiejszym artykule znajdziecie nie tylko najnowsze wyniki Mini Lotto, ale także podpowiemy Wam jak ustrzelić pieniężnego gola. Teraz jest na to najlepszy moment, bo duża część „konkurencji” skupia się aktualnie wyłącznie na futbolu. A zatem? Do boju!

Mini Lotto archiwum ostatnich wygranych

W ostatnim artykule przedstawiliśmy Wam najnowsze statystyki na temat najczęściej losowanych liczb w Mini Lotto. Pora zatem sprawdzić, czy tamte dane są w dalszym ciągu aktualne. Jakie liczby wypadały w ostatnich kilku losowaniach? Sprawdziliśmy to dla Was!

W ostatni poniedziałek padły aż dwie „piątki”. Wyniki Mini Lotto z 13 czerwca 2016 przedstawiają się następująco: 4, 7, 18, 19, 33. We wtorek aż na czterech kuponach znalazły się wylosowane wówczas numery: 6, 10, 13, 35, 41! Natomiast w środę szczęśliwa dla jednego gracza okazała się kombinacja tych liczb: 5, 13, 17, 19, 37.

Zwycięzcom serdecznie gratulujemy!

Nie tylko w piłce nożnej jesteśmy coraz mocniejsi!

To jednak nie koniec dobrych wiadomości! Wszystko wskazuje na to, że dobra passa w Mini Lotku nigdy nie była aż tak dobra jak teraz! W ubiegłym roku średnia liczba trafionych „piątek” w miesiącu wynosiła około 30. Obecnie mamy do czynienia z taką sytuacją, że pada nawet o 50% nagród więcej! Wystarczy tylko spojrzeć na ostatnie statystyki wygranych Mini Lotto, które mówią same za siebie. Tylko w maju 2016 padły aż 44 nagrody I stopnia w Mini Lotku!

Jak wygrać w Mini Lotka?

Dobrze jest zdać sobie sprawę z tego, że nie na wszystko mamy wpływ i nie wszystko jesteśmy w stanie przewidzieć. To trochę tak jak z Mistrzostwami Europy w piłce nożnej. Chyba każda drużyna chce tak samo mocno wygrać, ale nie można sprawić, że zostanie się zwycięzcą. Do tego potrzeba kumulacji kilku ważnych składników. Nie tylko przygotowania i dobrego nastawienia, ale także odrobiny szczęścia i motywacji do tego, że damy z siebie wszystko, żeby wygrać. Właśnie od tego wystarczy zacząć – od apetytu na zwycięstwo. A łut szczęścia? Cóż, niech sprzyja zarówno naszej „wspaniałej drużynie” Adama Nawałki jak i wszystkim fanom Mini Lotka, którzy czytają ten tekst i wprost nie mogą doczekać się już swojej wygranej!

Ostatnia aktualizacja z dnia 2016-06-16 00:00:00 r.

↩ powrót do aktualności

Otrzymuj najnowsze wyniki e-mailem