Następne losowanie

20 styczeń 2018

  • Hours
  • Minutes
  • Seconds

300 tys. zł

ZAGRAJ TERAZ

Wyniki Mini Lotto

19.01.2018 - piątek

  • 18
  • 28
  • 30
  • 31
  • 35

Zagraj w MINI lotto

Wybierz swoje numery

ZAGRAJ TERAZ

Tort jak z bajki, czyli jak świętować zwycięstwo w MINI lotto

Tort godny zwycięzcy Mini Lotto

W lipcu odbyło się już dwadzieścia jeden losowań Mini Lotto, które wyłoniły łącznie aż 21 zwycięzców nagrody głównej. Wysokie szanse na wygraną, duża liczba losowań oraz najniższa cena pośród wszystkich lotto dostępnych w Polsce sprawia, że z miesiąca na miesiąc coraz więcej osób próbuje swojego szczęścia w tej wyjątkowej mini loterii.

Dotychczas najwięcej szczęścia w lipcowych losowaniach tej gry miał gracz, który zagrał w Stargardzie Szczecińskim. Zwycięski kupon na losowanie z 11 lipca sprzedano w kolekturze znajdującej się na rogu Reja i Piłsudskiego. Tym razem za trafienie piątki na konto zwycięzcy spłynie aż 273 681 złotych. Szczęśliwiec ze Stargardu ma więc mnóstwo powodów do świętowania.

A na co Ty byś wydał takie pieniądze? Remont domu, nowy samochód, a może lubisz słodkości? Czasem warto po umilać sobie życie zaś wielka wygrana na loterii wydaje się być dobrą ku temu okazją. Poniżej przedstawiamy więc ranking top 5 najdroższych tortów na świecie.

5. 10 piętrowy tort Vanilla Butter Cream

Cena 7 000 $ (ok. 26 291 zł)

Ten wyjątkowy 10-piętrowy tort o wysokości prawie dwóch metrów został zaprojektowany i wykonany przez słynną mistrzynię sztuki cukierniczej Sylvię Weinstock, która nie bez powodu zyskała przydomek „Leonardo da Vinci”. Vanilla Butter Cream to nie jest zwykły tort waniliowy. Został on stworzony na ceremonię zaślubin Cathrine Zety-Jones i Michaela Douglasa, która odbyła się w Nowym Jorku. Był on tak wysoki, iż dwa najwyższe piętra musiały zostać usunięte, aby tort ten mógł zostać wniesiony na salę balową. Każdy jego fragment był udekorowany cukrowymi kwiatami, co zrobiło niesamowite wrażenie na gościach weselnych.

4. Tort ślubny Chelsea Clinton

Cena 11 000 $ (ok. 41 414 zł)

Tort ten wykonany dla Chelsea Clinton i Marca Mezvinskiego, przez długi czas wszelkie informacje na jego temat były trzymane w ścisłej tajemnicy. Wystarczy wyobrazić sobie wspaniały waniliowy biszkopt przekładany czekoladowym musem, ozdobiony tysiącem kwiatów róż, lilii i wisienek wykonanych z lukru plastycznego. Ten wyjątkowy tort składał się z 9 poziomów o łącznej wysokości 122 centymetrów i wadze 226 kilogramów. Czy można chcieć czegoś więcej?

3. Tort ślubny Kim Kardashian

Cena 20 000 $ (ok. 75 279 zł)

Marzy Ci się biało-czarny tort Kim Kardashian? Wystarczy 75 tysięcy złotych i wspaniałe kremowo-czekoladowe cudo może być Twoje. Suma ta na pewno nie będzie problemem dla lipcowego zwycięzcy Mini Lotto, który wygrał ponad 273 tysiące zł. Ten ekstrawagancki tort został stworzony przez Patricka Hansona i warzył aż 272 kilogramy. Niektórzy goście zwrócili jednak uwagę, że nie był on łatwy w krojeniu, przez co trzeba było długo czekać na swoją porcję.

2. Tort zdobiony kryształami Swarovskiego

Cena 32 000 $ (ok. 120 189 zł)

Na drugim miejscu na naszej liście najdroższych tortów znalazło się prawdziwe waniliowe arcydzieło wykonane przez jednego z najpopularniejszych projektantów tortów Rona Bena-Israela. Dlaczego okazał się on tak wyjątkowy? Otóż, ten pięciopiętrowy tort został przyozdobiony 4 000 kryształów Swarovskiego, zaś jego wykonanie zajęło 450 godzin. Łączna wysokość tortu to 195 cm i na pewno był on warty każdego centa.

1. Tort w stylu królewskim

Cena 40 000 $ (ok. 150 236 zł)

Najdroższym tortem na naszej liście jest zapierający dech w piersiach tort przygotowany na ceremonię zaślubin Księcia Karola i Księżnej Diany. Został on wykonany przez Davida Avery z królewskiej Szkoły Royal Naval Cookery School. Posiadał on pięć pięter o łącznej wysokości 152 cm i został ozdobiony prawdziwymi kwiatami lilii i orchidei.

A jak wyglądałby Twój tort na uczczenie zwycięstwa w Mini lotto? Kolejne losowanie odbędzie się jeszcze dziś o godzinie 21:40. Kto wie być może już wkrótce to Ty wygrasz fortunę!

Życzymy szczęścia w grze.

Ostatnia aktualizacja z dnia 2015-07-27 00:00:00 r.

↩ powrót do aktualności

Otrzymuj najnowsze wyniki e-mailem