Następne losowanie

20 styczeń 2018

  • Hours
  • Minutes
  • Seconds

300 tys. zł

ZAGRAJ TERAZ

Wyniki Mini Lotto

19.01.2018 - piątek

  • 18
  • 28
  • 30
  • 31
  • 35

Zagraj w MINI lotto

Wybierz swoje numery

ZAGRAJ TERAZ

Statystyki Mini Lotto – sposób na wysoką wygraną!

Matematyk stoi przed tablicą z obliczeniami

Zastanawiasz się jak typować swoje numery Mini Lotto, by wygrać? Lepiej skreślać na chybił-trafił, korzystać se statystyk, czy może istnieje inny sposób, który zagwarantuje wysoką wygraną? Marzysz o tym, by trafić piątkę, jednak nie jesteś pewny czy dobrze skreślasz swoje numery?

Mini Lotto to gra losowa i jak sama nazwa wskazuje o wynikach losowania decyduje jedynie szczęście. Z przykrością musimy stwierdzić, że ciągle nie ma metody, która mogłaby zagwarantować 100% wygraną. Potwierdza to także rachunek prawdopodobieństwa, według którego wszystkie numery, czyli 42 liczby, które znajdują się w puli Mini Lotto, mają dokładnie takie same szanse na wylosowanie. Oznacza to, że to w jaki sposób wytypujesz swoje numery nie ma znaczenia, a każda metoda może Ci przynieść wysoką wygraną, lub porażkę.

Warto jednak zwrócić uwagę na fakt, że nawet najlepsi specjaliści przyznają, że w dzisiejszych czasach ciągle nie jesteśmy w stanie wyprodukować maszyn, które gwarantowałyby pełną losowość. Dlatego też już po krótkiej analizie możemy zauważyć pewne prawidłowości w wynikach poprzednich losowań Mini lotto. Niestety różnice te są zazwyczaj zbyt małe, by technika ta mogła by nam cokolwiek zagwarantować, jednak wielu graczy wierzy, że statystyka liczb Mini Lotto pomoże im wygrać.

Mini Lotto – Statystyki

Specjalnie dla graczy, których interesują statystyki Mini Lotto przygotowaliśmy, podstawową analizę 1000 ostatnich losowań. Sprawdźmy więc czy któreś numery mają więcej szczęścia od pozostałych.

Najczęściej losowane liczby Mini Lotto

Tak jak w każdej grze liczbowej także i w Mini Lotto statystyki pokazują, że niektóre liczby są losowane zdecydowanie częściej od pozostałych. Poniżej przedstawiamy więc 5 numerów, które mają najwięcej szczęścia.

21 – 04 – 30 – 26 – 19

Liczbą, która najczęściej znajduje się wśród zwycięskiej piątki jest 21. Okazuje się, że na 1000 ostatnich losowań, została ona wylosowana już 138 razy! Statystki Mini Lotto wykazują, że średnio numer ten wypada co 6 losowań tej gry.

Najrzadziej losowane liczby Mini Lotto

Jeśli możemy określić, które numery mają szczęście, to w ten sam sposób znajdziemy numery, które lepiej omijać. Poniżej przedstawiamy więc 5 numerów, które najrzadziej wypadały w losowaniach Mini Lotto.

38 – 20 – 29 – 22 – 15

Jeśli zastanawiasz się, które numery wytypować na najbliższe losowanie Mini Lotto, warto jest sprawdzić, które liczby przynoszą pecha. Z powyższej piątki najmniej szczęścia ma numer 38, który na 1000 losowań wypadł „jedynie” 104 razy. Z analizy statystycznej wynika też, że najrzadziej losowane numery Mini Lotto okazują się zwycięskie średnio co 8 losowań.

Najczęstsze pary Mini Lotto

Wielu graczy, którzy wykorzystują statystyki do typowania numerów Mini Lotto, sprawdza także, które pary liczb są losowane najczęściej. Sprawdźmy więc, które numery mają do siebie najwięcej szczęścia!

16 – 26 | 03 – 35 | 03 – 10 | 03 – 19 | 11 – 14

Statystyki Mini Lotto wykazują, że liczby, które najczęściej wypadają razem to 16 i 26. Okazuje się, że na 1000 ostatnich losowań numery te zostały wylosowane razem aż 22 razy. Jeśli więc zastanawiasz się które pary numerów wybrać powyższe liczby mogą przynieść Ci szczęście!

Ostatnia aktualizacja z dnia 2017-02-09 00:00:00 r.

↩ powrót do aktualności

Otrzymuj najnowsze wyniki e-mailem