Następne losowanie

20 styczeń 2018

  • Hours
  • Minutes
  • Seconds

300 tys. zł

ZAGRAJ TERAZ

Wyniki Mini Lotto

19.01.2018 - piątek

  • 18
  • 28
  • 30
  • 31
  • 35

Zagraj w MINI lotto

Wybierz swoje numery

ZAGRAJ TERAZ

Przedstawiamy kolejnych wygranych!

Przedstawiamy kolejnych wygranych

Mamy prawie dwa miesiące gry za sobą, pora więc na pierwsze tegoroczne podsumowania. Przygotujcie się na porcję samych dobrych wiadomości!

W samym tylko styczniu tego roku padły w Mini Lotto aż 33 główne wygrane! Jest to rekordowo wielka liczba, zwłaszcza, że w tym czasie inne loterie miały do zaoferowania mega kumulacje z ponad 20 milionami złotych w puli nagród. Jak się jednak ponownie zdążyliśmy przekonać – fani Mini Lotto pozostają wierni swojej ulubionej grze. A wszystko wskazuje na to, że taka postawa popłaca.

Rekordowy styczeń 2015

Najwyższa styczniowa wygrana w Mini Lotto padła w Suwałkach i wyniosła dokładnie 265 572,50 zł. Styczeń nie tylko okazał się rekordowym miesiącem ze względu na liczbę zwycięzców, ale również na kilka nietypowych sytuacji jakie miały wówczas miejsce. Najbardziej niesamowite bodaj losowanie odbyło się pod sam koniec miesiąca, 30 stycznia. Aż 11 osób miało wówczas nie lada powody do radości, gdyż liczby z kuponów, które trzymali w dłoniach zgadzały się z tymi z ekranu telewizora. Była to ciekawa kombinacja pięciu liczb: 13, 15, 17, 19, 21. Ponieważ trafionych celnie „piątek” było w sumie 11, nagroda główna została podzielona między wszystkich szczęśliwców i każdy z nich otrzymał równo po 18 702,80zł.

Nie sposób wymienić jednak wszystkich 33 wygranych z pierwszego miesiąca roku, gdyż przypadał właściwie jeden zwycięzca na każdy dzień stycznia! Wśród miejscowości, do których powędrowały wygrane Mini Lotto znalazły się między innymi Ciechanów, Słupsk, czy wspomniane już Suwałki.

Walentynki z Mini Lotto

Czy luty pobije rekord ze stycznia? O tym przekonamy się wkrótce, kiedy można będzie podliczyć wszystkie wygrane. Ostatnie dwa losowania, z 18 i 19 lutego nie wyłoniły głównego zwycięzcy, a kolejną szansę by poprawić statystyki miesiąca mamy już dzisiaj. Z kolei na losowanie z 16 stycznia przypadły aż dwie celna „piątki”, które znalazły się na kuponach kogoś z Zakopanego i Brzegu Dolnego. Zwycięzcom gratulujemy wygranych.

Wiele osób próbowało swoich sił grając w Walentynki w nadziei, że patron zakochanych przyniesie im szczęście. Udało się jednej osobie, która zakupiła swój kupon w Gliwicach. Ciekawe czy szczęśliwiec do prezentu na 14 lutego dołączył informację o zwycięstwie wraz z obietnicą np. wycieczki zagranicznej czy może wiadomość o wygranej zachował dla siebie… Tak czy inaczej dodatkowe 281 624zł na pewno pomogą jej albo jemu spełnić kilka marzeń.

Luty póki co trwa, zachęcamy więc gorąco do wypełnienia swoich kuponów. Przypominamy, że wystarczy skreślić tylko 5 liczb, natomiast szanse na wygraną mamy codziennie od poniedziałku do soboty, bowiem w te dni odbywają się losowania Mini Lotto. Życzymy szczęścia w grze!

Ostatnia aktualizacja z dnia 2015-02-20 00:00:00 r.

↩ powrót do aktualności

Otrzymuj najnowsze wyniki e-mailem