Następne losowanie

20 styczeń 2018

  • Hours
  • Minutes
  • Seconds

300 tys. zł

ZAGRAJ TERAZ

Wyniki Mini Lotto

19.01.2018 - piątek

  • 18
  • 28
  • 30
  • 31
  • 35

Zagraj w MINI lotto

Wybierz swoje numery

ZAGRAJ TERAZ

Polskie Święta „na bogato” z wygraną w Mini Lotto

przyjaciele cieszą się wspólnymi Świętami

Grudzień jest miesiącem, kiedy statystycznie wydajemy najwięcej. Wiele osób jest w stanie nawet odwlec płacenie czynszów i rachunków, po to aby mieć większe fundusze na prezenty i przygotowanie domu do Wigilii. Szacuje się, że średnio przeznaczamy na te cele nawet 1200-1400 złotych, z czego niemal połowę wydajemy na zakup podarunków dla najbliższych. Oczywiście sposobów na zasilenie konta dodatkową gotówką w grudniu jest mnóstwo. Jednym z nich może być wygrana w Mini Lotto. Więcej na ten temat przeczytacie poniżej.

Przed Świętami gramy częściej

Świadczą o tym nie tylko częstsze wizyty w kolekturach czy dłuższe kolejki po kupony, ale także statystyki. Zobaczcie sami: We wrześniu 2016 padły zaledwie 22 „piątki” w Mini Lotto. Nie trudno się domyślić, że mało kto już wtedy myślał o planowaniu Gwiazdki czy Sylwestra. W pamięci mieliśmy jeszcze miniony dopiero co urlop i pochłonięci byliśmy rozpoczęciem kolejnego roku szkolnego naszych pociech. Doskonale odzwierciedlają to wrześniowe wygrane w Mini Lotto.

Zupełnie inaczej już sytuacja przedstawiała się jesienią. W październiku padło już 37 „piątek”, a w listopadzie jeszcze więcej, bo 39 osób dołączyło do grona zwycięzców Mini Lotka. W grudniu możemy spodziewać się równie dobrych, jak nie lepszych rezultatów. Jak na dłoni widać więc tendencję rosnącą – im bliżej Świąt Bożego Narodzenia, tym częściej wygrywamy. A zatem więcej osób z pewnością gra i próbuje swoich sił. W dodatku z bardzo pozytywnym skutkiem.

Wygrana w Mini Lotto – Twój prezent na Święta?

Mini Lotek jest bez wątpienia najlepszym rozwiązaniem jeśli chodzi o zdobycie dodatkowego zastrzyku gotówki. Jeśli porównamy ofertę dostępnych w Polsce gier liczbowych okaże się, że prawdopodobieństwo trafienia nagrody I stopnia właśnie największe jest w przypadku MINI. Ponadto, aby kupić piękne i wyjątkowe prezenty pod choinkę dla najbliższych, nie trzeba wcale mieć milionów na koncie. 300-350 tysięcy złotych (przeciętna główna wygrana) w zupełności wystarczy, aby sprawić mężowi wymarzone auto, czy zabrać żonę w podróż dookoła świata. Ale żarty na bok. Jak pokazują wspomniane powyżej statystyki, w listopadzie 2016 aż 39 osób mogło faktycznie pomyśleć o prawdziwie unikalnych prezentach i balu sylwestrowym jak z bajki, bez jakiejkolwiek szkody dla portfela. Jest jeszcze czas, by znaleźć się w gronie zwycięzców Mini Lotto przed końcem tego roku. Jak tego dokonać?

Zagraj w Mini Lotto online

Jeśli opanowała Cię już gorączka świątecznych zakupów i nie chce Ci się stać w kolejce do kolektury, pamiętaj, że istnieje możliwość zagrania w Mini Lotka online. Plusów takiego rozwiązania jest multum – oszczędność czasu, wygoda, możliwość zagrania z domu, a nawet za pośrednictwem smartfona! To tylko niektóre z korzyści Mini Lotto przez Internet. Aby wziąć udział w grze, wystarczy skorzystać z zaufanej strony internetowej, na przykład Lottoland. Przypominamy, że losowania Mini Lotka odbywają się codziennie od poniedziałku do niedzieli włącznie. Nie przegap swojej szansy na Święta „na bogato”, z wygraną w Mini Lotto w kieszeni! Dołącz do grona zwycięzców jeszcze w tym miesiącu!

Ostatnia aktualizacja z dnia 2016-12-09 00:00:00 r.

↩ powrót do aktualności

Otrzymuj najnowsze wyniki e-mailem