Następne losowanie

12 grudzień 2017

  • Hours
  • Minutes
  • Seconds

300 tys. zł

ZAGRAJ TERAZ

Wyniki Mini Lotto

11.12.2017 - poniedziałek

  • 12
  • 22
  • 24
  • 28
  • 31

Zagraj w MINI lotto

Wybierz swoje numery

ZAGRAJ TERAZ

Mini Lotto online – jak grać?

dziewczyna pokazuje chłopakowi coś na tablecie

Mini Lotto jest jedyną taką grą liczbową, w której nagrody I stopnia przyznawane są właściwie każdego dnia od poniedziałku do niedzieli. Popularność Minilotka bez wątpienia wzrasta, co nie powinno nikogo dziwić, bo loteria ta ma wiele zalet i wyróżnia się na tle pozostałych. Od jakiegoś czasu do tej listy zalet można dopisać jeszcze jedną – możliwość zagrania w Mini Lotto online. Jak grać, by wygrać i na czym polega gra przez Internet?

Znak naszych czasów?

Mimo iż losowania Minilotka odbywają się w zasadzie codziennie, zatem mogłoby się wydawać, że gracze mają multum szans na spróbowanie swoich sił i wygranie 350 tysięcy złotych. Często jednak sprowadza się to jedynie do teorii, bo w praktyce większość z nas prowadzi intensywne życie i mało kto ma jeszcze czas, by wstąpić do kolektury. Na szczęście wreszcie i na to znalazła się rada. Mini Lotto online!

Jedno z ostatnich badań dotyczących korzystania z nowych technologii przez Polaków wykazało, że coraz więcej osób – jeśli ma możliwość – stara się korzystać z internetowych udogodnień dotyczących zakupów, przelewów, a nawet komunikowania z ludźmi. Oczywiście za pośrednictwem Internetu to wszystko odbyła się łatwiej, szybciej i sprawniej. Właśnie oszczędność czasu uznana została za główną zaletę sklepów internetowych czy wszelkich aplikacji ułatwiających codzienne życie. Nic więc dziwnego, że gry liczbowe również w pewnym momencie doczekały się swojego odpowiednika w świecie www.

Mini Lotto przez Internet

Aby zagrać w Mini Lotto online, należy zarejestrować się na stronie oferującej usługi lotto online i utworzyć swoje własne konto gracza. Należy pamiętać o tym, by zawsze korzystać ze sprawdzonych stron, raczej tych z kilkuletnim stażem na rynku niż takich zupełnie nowych i mało znanych.

Gra online w zasadzie nie różni się zbytnio od tej klasycznej. Tutaj również wybieramy interesujący nas kupon (w tym wypadku – rzecz jasna – kupon Mini Lotto), a następnie przystępujemy do zakreślania swoich liczb. W jaki sposób? Cóż, ołówki i długopisy nie będą nam potrzebne…

Za pomocą kursora klikamy w pięć kwadracików z numerami z dostępnych 42 do wyboru – i to właściwie wszystko. Nasz pierwszy zakład jest wypełniony. Cena takiego zakładu wynosi 1,25 zł, czyli dokładnie tyle samo ile zapłacilibyśmy w kolekturze. Oczywiście każdy kolejny wypełniony zakład to kolejne 1,25 zł. Gdy już zakreślimy wszystkie liczby, wystarczy zatwierdzić nasze zakupy, klikając w przycisk „zatwierdź” pod kuponem.

Kiedy kolejne losowanie Mini Lotto?

No właśnie, po wypełnieniu e-kuponu pozostaje nam jedynie czekać na wyniki najbliższego losowania. Jeśli zatem przed chwilą zdecydowaliście się zagrać – pamiętajcie, by koniecznie jeszcze dziś sprawdzić wyniki losowania Minilotka. Trzymamy mocno kciuki za wszystkich wielbicieli tej gry. Mamy nadzieję, że wiosenne losowania będą dla Was wyjątkowo szczęśliwe!  

Ostatnia aktualizacja z dnia 2017-03-24 00:00:00 r.

↩ powrót do aktualności

Otrzymuj najnowsze wyniki e-mailem