Następne losowanie

20 styczeń 2018

  • Hours
  • Minutes
  • Seconds

300 tys. zł

ZAGRAJ TERAZ

Wyniki Mini Lotto

19.01.2018 - piątek

  • 18
  • 28
  • 30
  • 31
  • 35

Zagraj w MINI lotto

Wybierz swoje numery

ZAGRAJ TERAZ

Mini Lotto – nowa ulubiona gra Polaków?

znajomi ekscytują się jakąś informacją zamieszczoną online

Miniony miesiąc obfitował w nagrody Mini Lotto. Padło bowiem aż 31 wygranych – czyli dokładnie tyle, ile dni liczy miesiąc sierpień. Najwyższa wygrana przypadła komuś z miejscowości Zbąszynek. Szczęśliwiec otrzymał dokładnie 242 515 złotych i z pewnością będzie już zawsze pozytywnie wspominał minione lato 2016.

Skoro już jesteśmy przy pozytywnych sprawach, warto zaznaczyć, że coraz korzystniej oceniamy Mini Lotto na tle innych gier liczbowych. Pomimo, iż klasyczny Totolotek wciąż, nieprzerwanie, od niemal 60 lat wiedzie prym na polskim rynku gier liczbowych, to jednak coraz więcej osób przerzuca się właśnie na Mini Lotka. Czyżby znudziło ich długoletnie czasem wyczekiwanie milionowej nagrody? W przypadku Mini Lotto o wiele łatwiej jest zdobyć nagrodę I stopnia, ale to z pewnością nie jedyny atut tej loterii…

Mini Lotto – zasady, losowania, wygrane

O tym, że popularność większości gier liczbowych wciąż wzrasta, nie trzeba chyba nikomu mówić. Wystarczy spojrzeć choćby na ostatnie zmiany dotyczące dat i godzin losowań. Dla przykładu, od 1 maja 2016 roku, zakłady dla wszystkich gier Totalizatora można zawierać już od godziny 6:30 do 23:54. Ponadto, w ubiegłoroczne Mikołajki, dodatkowo fani Mini Lotka otrzymali nie lada prezent w postaci zwiększenia liczby dni losowań z sześciu do siedmiu. Od niespełna roku zagramy zatem codziennie od poniedziałku do niedzieli. Oczywiście warto zauważyć, że takie zmiany nie są podyktowane kaprysem organizatorów, ale dobrze przemyślaną decyzją. Skoro tego typu ruchy mają coraz częściej miejsce – oznacza to, że musi istnieć realne zapotrzebowanie na dodatkowe dni losowań a także rozciągnięcie liczby godzin, w których można zakupić zakłady (zarówno Mini Lotka, jak i innych gier).

Systemy Mini Lotto, czyli jak zbliżyć się do wygranej?

Ponadto, jak spojrzymy na tabelę systemową Mini Lotto, to okaże się, że trafienie „piątki” może być o wiele łatwiejsze niż nam się wydaje. Oczywiście prawdopodobieństwo wygrania w Mini Lotto i tak jest bardzo wysokie w porównaniu na przykład z Lotto, bo wynosi 1 do 850 660. Niemniej jednak jeśli zagramy systemem, nagroda będzie bardzo blisko w zasięgu naszej ręki. Wspomniana tabela systemowa zakłada, że na klasycznym polu do gry Mini Lotka możemy zaznaczyć od 6 do aż 12 liczb z puli 42 do wyboru. Oczywiście cena takiego kuponu będzie wyższa niż gdybyśmy typowali jedynie 5 liczb, ale wielu zwycięzców przekonało się już o tym, że czasem warto jednak „pójść na całość” i zawalczyć o 250 albo 300 tysięcy złotych.

Dodatkowo, jeżeli chcemy, możemy także sprawdzić częstotliwość wypadania poszczególnych numerów w dowolnie wybranym przez siebie okresie czasu. Dla przykładu – w miesiącu sierpniu najbardziej „szczęśliwymi” liczbami były: 34 (wypadła 9 razy), 26 (wypadła 8 razy), 36 i 21 (wypadły po 7 razy), a także 10, 35, 17, 12 (wszystkie wypadły po 6 razy).

Gdyby spojrzeć na dotychczas najbardziej szczęśliwy numer całego 2016 roku, to z pewnością będzie to liczba 5, która wypadła aż 42 razy w przedziale czasowym od 1 stycznia do 31 sierpnia 2016 roku.

Wiele zagorzałych fanów Mini Lotka twierdzi, że ta wiedza jest bardzo pomocna przy kolejnych typowaniach.

Cóż, sposobów na wygraną w Mini Lotto jest zapewne wiele. Najbardziej liczy się jednak pewien niezaprzeczalny fakt – żadna inna polska gra liczbowa nie wyłania tylu nagród I stopnia miesięcznie co właśnie Mini Lotek. Czy zatem właśnie ta gra stanie się wkrótce polskim „numerem 1”? Czas pokaże.

Ostatnia aktualizacja z dnia 2016-09-05 00:00:00 r.

↩ powrót do aktualności

Otrzymuj najnowsze wyniki e-mailem