Następne losowanie

20 styczeń 2018

  • Hours
  • Minutes
  • Seconds

300 tys. zł

ZAGRAJ TERAZ

Wyniki Mini Lotto

19.01.2018 - piątek

  • 18
  • 28
  • 30
  • 31
  • 35

Zagraj w MINI lotto

Wybierz swoje numery

ZAGRAJ TERAZ

Marzec z Mini Lotto

Marzec z Mini Lotto

Przysłowie „w marcu jak w garncu” odnosi się nie tylko do zmiennej marcowej pogody. Wydaje się, że w tym roku także odzwierciedla wyniki losowań Mini Lotto. Czasami udaje się celnie wytypować wszystkie numery jednej lub dwóm osobom a innym razem losowanie pozostaje bez zwycięzcy.

Aż trudno uwierzyć, ze jedna czwarta roku za nami. W tym czasie bardzo wiele zdążyło wydarzyć się w świecie Waszej ulubionej gry liczbowej. Styczeń rozpoczął się bardzo dynamicznie. Padły wówczas aż 33 „piątki”, a w najgorętszym momencie – pod sam koniec miesiąca – tylko podczas jednego losowania aż 11 graczy trafiło główną wygraną. Miesiąc luty okazał się już nieco chłodniejszy jeśli o emocje chodzi, gdyż padły w sumie 24 „piątki”, w tym najwyższa w Gliwicach (o wartości 281 624 zł). Po stronie lutego staje jednak niezaprzeczalny fakt, że był to najkrótszy miesiąc roku, z związku z czym odbyło się mniej losowań niż zazwyczaj.

Marzec póki co trwa i wydaje się raczej spokojny. Losowania charakteryzują się tendencją do wyłaniania jednego – góra dwóch zwycięzców albo nikomu nie udaje się poprawnie wytypować „piątki”.

Wyniki ostatnich losowań

Przyjrzyjmy się zatem szczegółom najbardziej bieżących losowań. Jeśli nie sprawdziliście swoich kuponów sprzed kilku dni, przygotujcie kartki i długopisy. Być może wspomniane wygrane okażą się Waszą zasługą.

W ubiegły piątek nie był zwyczajnym dniem gdyż był to piątek trzynastego. Można by pomyśleć, że nikt wtedy nie próbował swoich sił w grach liczbowych ze względu na powszechne spodziewanie się wyłącznie pechowych sytuacji. Tym bardziej gorąco wypada nam pogratulować „śmiałkowi” ze Szczecina, któremu nie straszne były „zabobony”. A taka postawa jak widać popłaca, ponieważ gracz ze Szczecina wzbogacił się z dnia na dzień o 236 296,80 zł. Szczęśliwe numery wylosowane w „pechowy” piątek trzynastego to: 3, 5, 9, 10 i 14.

Dzień wcześniej, 12 marca był jeszcze szczęśliwszy gdyż wtedy aż dwóm osobom udało się wygrać główną nagrodę. Ktoś z Poznania i Skierniewic znalazł się na marcowej liście zwycięzców Mini Lotto. Każdy z nich otrzymał po 120 914,50 zł dzięki następującej kombinacji numerów: 21, 24, 25, 29 i 30.

Podobna sytuacja miała miejsce 11 marca. Wtedy także wyłoniono dwie „piątki”, w wyniku czego pula na wygraną pierwszego stopnia została podzielona pomiędzy dwie osoby. W tym przypadku była to kwota 107 498,80 zł i powędrowała do miejscowości Koluszki i Oborniki.

Natomiast dwa poprzednie dni – dla równowagi – obyły się bez wyłonienia zwycięzców. Zupełnie jak ubiegła sobota, 14 marca. Zatem gdybyśmy rozrysowali wyniki Mini Lotto na osi czasu, otrzymalibyśmy coś na wzór sinusoidy.

Przed nami jednak jeszcze spora część miesiąca i wszystko może się zdarzyć. Jak zwykle trzymamy kciuki za Fanów Mini Lotto i życzymy szczęścia w grze!

Ostatnia aktualizacja z dnia 2015-03-17 00:00:00 r.

↩ powrót do aktualności

Otrzymuj najnowsze wyniki e-mailem