Następne losowanie

12 grudzień 2017

  • Hours
  • Minutes
  • Seconds

300 tys. zł

ZAGRAJ TERAZ

Wyniki Mini Lotto

11.12.2017 - poniedziałek

  • 12
  • 22
  • 24
  • 28
  • 31

Zagraj w MINI lotto

Wybierz swoje numery

ZAGRAJ TERAZ

Majówka 2017 z Mini Lotto – pojedź na weekend marzeń!

mężczyzna i kobieta wypatrują czegoś przez lornetkę podczas Majówki na łonie natury

Majówka 2017 z Mini Lotto – pojedź na weekend marzeń!

Do długiego weekendu majowego pozostał już w zasadzie tydzień. Specjalnie dla Was przygotowaliśmy z tej okazji mini poradnik. Kiedy dokładnie przypada Majówka 2017? Dokąd warto pojechać, oraz – rzecz jasna – jak zdobyć dodatkową gotówkę specjalnie na ten cel? Odpowiedzi szukajcie poniżej!

Majówka 2017 – kiedy wypada?

Zacznijmy od terminów. W tym roku 1 maja, czyli Święto Pracy, wypada w poniedziałek, natomiast Święto Konstytucji 3 Maja przypadnie w środę. Wystarczy zatem, że we wtorek, 2 maja, zrobimy sobie wolne i możemy cieszyć się pięcioma dniami Majówki.

Jest jeszcze drugi wariant, podwójnie optymistyczny. Otóż, jeżeli możemy pozwolić sobie na dodatkowe 3 dni wolnego – we wtorek, czwartek i piątek, wówczas nasz „długi weekend” przedłuży się aż do 9 dni!

Pierwsza opcja, 5-dniowa, wydaje się idealna na relaks w Polsce, a w przypadku tej drugiej oferta możliwości rozszerza się, gdyż 9 dni to wystarczająca ilość czasu na urlop za granicą. Wybór należy do Was!

Mini poradnik z Mini Lotto!

Mini Lotto wydaje się jedyną taką loterią, oferującą niemal dokładnie tyle, ile przydałoby się na spontaniczne wakacje! Maksymalnie trafić można bowiem 300-350 tysięcy złotych (w przypadku wytypowania wszystkich 5 liczb), co pozwoliłoby na wyjazd całej rodziny na Majówkę 2017 w tropiki i jeszcze zostałyby spore oszczędności na wakacje.

Prawdopodobieństwo, że trafimy taką nagrodę równe jest dokładnie 1 do 850 668, co jest bardzo dobrą wiadomością dla graczy. Jeszcze lepiej jest w przypadku szans na trafienie „czwórki” (1 do 4598) oraz „trójki” (1 do 128).

Natomiast losowania Mini Lotto odbywają się każdego dnia, od poniedziałku do niedzieli o godzinie 21.40. W ciągu najbliższego tygodnia (dzielącego nas od Majówki 2017) każdy z nas ma zatem aż 7 szans na szybkie wzbogacenie się przed długim weekendem. Zachęcamy do skorzystania z okazji!

Majówka 2017 „po polsku”

Na koniec zostawiliśmy garść ciekawostek dotyczących tegorocznej Majówki. Jak wynika z najnowszych badań (źródło: telewizja TVN), coraz więcej Polaków deklaruje chęć wyjazdu za granicę podczas tak zwanego długiego weekendu majowego. Wynika to z wielu czynników, a jednym z częściej wspominanych jest „niepewna pogoda” w kraju.

Wśród ulubionych kierunków na Majówkę 2017 wymieniano: Grecję i wyspy greckie, Chorwację, Hiszpanię, Egipt i Turcję. Można teraz „załapać się” na naprawdę ciekawe oferty biur podróży, ponieważ sezon wakacyjny jeszcze się nie rozpoczął, ale temperatury we wspomnianych lokalizacjach są już odpowiednie na relaks pod gołym niebem.

Coraz popularniejsze są też tak zwane destynacje egzotyczne – Tajlandia, Dominikana, Chiny, czy Emiraty Arabskie. W wielu z nich trzeba już teraz przygotować się na prawdziwe upały. Ponadto, aż 21% ankietowanych przyznało, że w obszarze ich zainteresowań są także rejsy.

Cóż, pozostaje nam zatem trzymać kciuki za wszystkie osoby czytające ten tekst. Życzymy Wam udanej Majówki i wysokich wygranych w Mini Lotto (ekstra kieszonkowe przyda się każdemu podczas urlopu).

Ostatnia aktualizacja z dnia 2017-04-21 00:00:00 r.

↩ powrót do aktualności

Otrzymuj najnowsze wyniki e-mailem