Następne losowanie

20 styczeń 2018

  • Hours
  • Minutes
  • Seconds

300 tys. zł

ZAGRAJ TERAZ

Wyniki Mini Lotto

19.01.2018 - piątek

  • 18
  • 28
  • 30
  • 31
  • 35

Zagraj w MINI lotto

Wybierz swoje numery

ZAGRAJ TERAZ

Jak grać, by więcej wygrać w Mini Lotto?

Jak zmniejszyć ryzyko podziału wygranej – graj na chybił-trafił!

Z miesiąca na miesiąc popularna gra liczbowa Mini Lotto przyciąga coraz większą liczbę fanów. Nic więc dziwnego, że coraz więcej osób odwiedza kolektury. Co więcej, wystarczy tylko spojrzeć na zwiększającą się częstotliwość losowań na przestrzeni lat i okaże się, że żadna inna gra liczbowa w Polsce nie rozwija się tak dynamicznie jak Mini Lotek.

Losowania i wyniki Mini Lotto

Tylko w ciągu ostatnich dwóch lat aż dwukrotnie zmieniła się częstotliwość losowań w Mini Lotto. Od 14 kwietnia 2014 roku losowania tej loterii organizowane są 6 razy w tygodniu od poniedziałku do soboty, co oznacza, iż jedynie w maju 2014 odbyło się ich aż 29! Według danych udostępnionych przez Totalizator Sportowy, tylko w tamtym miesiącu aż 21 graczy poprawnie wytypowało wszystkie wylosowane numery, dzięki czemu każdy z nich otrzymał główną wygraną Mini Lotto.

Właśnie wtedy można było zauważyć zwiększoną liczbę przyznawanych nagród (w porównaniu z wcześniejszymi latami). Z tym jednak wiążą się sytuacje, gdy kilka osób poprawnie wytypuje „piątkę” tego samego dnia. Niestety nie jest to najlepsza wiadomość dla zwycięzców, gdyż muszą oni podzielić się pieniędzmi z innymi. Dla przykładu – takie losowanie odbyło się w piątek 30 maja 2014. Pula na wygrane pierwszego stopnia wyniosła wtedy ponad 213 tysięcy złotych, aczkolwiek ze względu na dużą liczbę zwycięzców, trzech graczy którzy trafili „piątkę” otrzymało jedynie 71 tysięcy złotych. Później tego typu sytuacje zdarzały się jeszcze częściej.

Kolejnym przełomem była z kolei data 6 grudnia 2015, kiedy to ustanowiono, że niedziela także będzie dniem losowań Mini Lotka! Jeśli spojrzymy na statystyki Mini Lotto po grudniu 2015, to z pewnością zauważymy, że teraz nagrody padają jeszcze częściej! Średnio nawet 30 osób w miesiącu trafia główną wygraną w Mini Lotka! Oczywiście nierzadko zdarza się taka sytuacja, że nagroda I stopnia ulega podziałowi pomiędzy dwóch, trzech, a nawet czterech graczy!

Jak zmniejszyć ryzyko podziału wygranej w Mini Lotto?

Wydawałoby się, iż odpowiedź jest bardzo prosta. Wystarczy wybrać takie numery, których nikt inny nie wytypował. Oczywiście wielu graczy pomyśli, iż to nic trudnego, gdyż wystarczy skreślić przypadkowe liczby. Nie jest to jednak prawdą – naukowcy z uniwersytetów Stanford i Bucknell w Stanach Zjednoczonych udowodnili, że większość graczy opiera swoje decyzje na podstawie swojej własnej oceny losowości wydarzeń oraz tzw. „szczęśliwych liczb”. Niestety bardzo szybko się okazuje, iż nasze założenia najczęściej nie mają nic wspólnego z rzeczywistością. W efekcie, nawet jeśli myślimy, iż wybraliśmy liczby na „chybił-trafił”, podświadomie typujemy te, które budzą skojarzenia w naszej pamięci. Ponadto, im bardziej staramy się unikać charakterystycznych układów liczb, tym częściej je tworzymy.

Jeśli więc nie chcesz dzielić się swoją wygraną Mini Lotto, skorzystaj z generatora liczb losowych, czyli tzw. automatycznej opcji chybił-trafił. Dzięki temu możesz mieć pewność, iż szanse na to, że ktoś jeszcze wybierze identyczne numery są bardzo małe.

Życzymy wysokich wygranych!

Ostatnia aktualizacja z dnia 08.09.2016 r.

Ostatnia aktualizacja z dnia 2016-09-08 00:00:00 r.

↩ powrót do aktualności

Otrzymuj najnowsze wyniki e-mailem