Następne losowanie

20 styczeń 2018

  • Hours
  • Minutes
  • Seconds

300 tys. zł

ZAGRAJ TERAZ

Wyniki Mini Lotto

19.01.2018 - piątek

  • 18
  • 28
  • 30
  • 31
  • 35

Zagraj w MINI lotto

Wybierz swoje numery

ZAGRAJ TERAZ

Grudniowi szczęściarze Mini Lotto

Grudniowi szczęściarze Mini Lotto

Jaki był miniony miesiąc dla graczy Mini Lotto? Kto wygrywał najczęściej a komu nie sprzyjała dobra passa?

Święta za pasem, przed nami oczekiwanie na Nowy Rok i pora na podsumowanie starego. Przerwa świąteczno-noworoczna sprzyja raczej przesiadywaniu przy stole w gronie najbliższych czy też leniwym spacerom by zgubić nadmiar pochłoniętych kalorii. Mało kto wówczas pamięta o tym, by oglądać losowania gier liczbowych, bo jeśli już włączymy telewizor to raczej obejrzymy filmy familijne lub komedie romantyczne niż losowanie Mini Lotto. Nie ma jednak powodów do obaw – specjalnie dla Was przygotowaliśmy raport z ostatnich losowań.

Prezent na Święta – wygrana w Mini Lotto

Jeśli jesteś mieszkańcem Gryfic i w przeddzień Wigilii Bożego Narodzenia, podczas spokojnych radosnych przygotowań do Świąt, usłyszałeś nieco przesadzone okrzyki radości dobiegające z mieszkania sąsiadów – być może to właśnie u nich ktoś trafił „piątkę” w Mini Lotto. Wieczorne losowanie z 23 grudnia wyłoniło bowiem szczęśliwca, który wzbogacił się na Święta o całe 252 tysiące złotych! Pozostaje nam jedynie domyślać się w jakich okolicznościach zwycięzca usłyszał o wylosowanych liczbach – czy lepił akurat pierogi, gotował grzybową czy może zajęty był ostatnimi porządkami?

Co ciekawe, okazało się, że okres około-wigilijny zdominowany został całkowicie przez mieszkańców województwa zachodniopomorskiego. Obok „piątki” w Mini Lotto w Gryficach; w Chojnie, w woj. zachodniopomorskim, ktoś także trafił „szóstkę” w lotto i wzbogacił się o 2 miliony złotych we wtorek tuż przed Wigilią.

Warto również wspomnieć o sobotnim losowaniu, z 20 grudnia, gdzie do grona lotto milionerów dołączył mieszkaniec Szczecina z 4,6 miliona złotych na koncie. Czy to tylko przypadek, że zachodniopomorskie ewidentnie wybiło się na prowadzenie w ostatnim tygodniu, czy może mieszkańcy Szczecina i okolic wyspecjalizowali się w pisaniu listów do Świętego Mikołaja, skoro ich lotto-marzenia zaczęły się spełniać? A może jedno i drugie?

Co jeszcze słychać u wielbicieli Mini Lotto?

Okazuje się, że nie tylko mieszkaniec Gryfic „zarobił” ekstra pieniądze na świąteczne prezenty, bowiem grudniowa lista zwycięzców Mini Lotto aż roi się od wygranych. Losowanie z 18 grudnia „należało” do gracza z Wrocławia (225 tysięcy zł), a to z 13 grudnia do kogoś z Sosnowca (256 tysięcy zł). Najciekawsze w miesiącu grudniu było chyba losowanie mikołajkowe, gdzie padły aż cztery wygrane! Kwota w wysokości 64.504,20 zł powędrowała do kogoś z Łodzi, Dzierżoniowa, Legnicy oraz miejscowości Koziegłowy.

Bardzo prawdopodobne, że super prezenty pod choinką pojawiły się także w jakimś domu w Żyrardowie (wygrana z 12 grudnia), Bytomiu (wygrana z 11 grudnia), Katowicach (wygrana z 9 grudnia) czy Bydgoszczy (wygrana z 5 grudnia).

Z całej tej puli miast na prowadzenie wysuwają się dwa województwa – śląskie i dolnośląskie. Do nich zatem, obok zachodniopomorskiego, należy dobra passa w gry liczbowe w grudniu.

Cóż, wkraczając w Nowy Rok pozostaje nam zatem życzyć wysokich wygranych w Mini Lotto i szczęścia w grze, niezależnie od tego w jakim województwie mieszkamy.

Ostatnia aktualizacja z dnia 2014-12-30 00:00:00 r.

↩ powrót do aktualności

Otrzymuj najnowsze wyniki e-mailem