Zagraj w MINI lotto

Wybierz swoje numery

Aż 33 wygrane padły w Mini Lotto w kwietniu!

Aż 33 wygrane padły w Mini Lotto w kwietniu

Mini Lotto jest grą, która nie ma sobie równych pod względem przyznawania nagród. Losowania odbywają się codziennie od poniedziałku do soboty i właściwie każdego dnia ktoś prawidłowo typuje wszystkie pięć liczb. W ubiegłym miesiącu takich szczęśliwców było jeszcze więcej, bo na cały miesiąc przypadło ich aż 33! Póki co wszystko wskazuje na to, że w maju powtórzymy kwietniowy rekord. Przedstawiamy najciekawsze informacje na temat wygranych z kwietnia i pierwszej połowy maja.

Wygrane w kwietniu

Na ubiegły miesiąc przypadło 26 dni, w których odbyły się losowania. Oznacza to, że średnio na każdy dzień kwietnia przypadła więcej niż jedna główna nagroda.

Żeby było ciekawiej cały ciąg wygranych zapoczątkowała wygrana z 1 kwietnia, czyli Prima Aprilis. Wówczas 210 341 zł przyznano graczowi ze Szczecina. Była to już druga „piątka” jaka padła w 2015 roku w tym właśnie mieście.

Ciekawa sytuacja miała miejsce w połowie miesiąca. Dokładnie 18 kwietnia aż trzech graczy podzieliło się główną nagrodą w Mini Lotto, dzięki czemu każdy z nich wzbogacił się o 104 416,90 zł. Cała trójka powołała się na opcję „chybił-trafił”.

Natomiast najwyższa kwietniowa wygrana Mini Lotto o wartości 310 212 zł powędrowała do Rzeszowa. Wszystkim zwycięzcom serdecznie gratulujemy!

Ostatnie wygrane w Mini Lotto

Jeśli zagraliście w maju, ale do tej pory nie mieliście okazji sprawdzić wyników losowania, radzimy skorzystać z naszej strony. Po kliknięciu w zakładkę „Wyniki Mini Lotto” będziecie mieli możliwość sprawdzenia wszystkich archiwalnych rezultatów losowań.

Wysokie wygrane znowu padają niemal codziennie! Dla przykładu – 9 maja komuś z Pabianic udało się wygrać 141 220,20 zł. Dwa dni później wygrana o wartości 228 626,50 przypadła komuś z Warszawy. Natomiast 12 maja okazał się szczęśliwy dla kogoś, kto zagrał w Dąbrowie Górniczej. Dokładnie 237 908,50 zł powędrowało na Śląsk. To tylko niektóre ze szczęśliwych historii, jakie miały miejsce do tej pory w maju.

Dlaczego Mini Lotto?

W samym tylko ubiegłym roku padło dokładnie 285 głównych nagród w Mini Lotto. Jest to rekordowa liczba jeśli chodzi o częstotliwość wygranych w loteriach liczbowych. Powstaje zatem pytanie – Dlaczego coraz częściej wybieramy Mini Lotto? Powodów jest kilka. Po pierwsze wystarczy wydać 1,25 zł (cena pojedynczego kuponu) by mieć szansę na 350 tysięcy złotych. Poza tym losuje się 5 z 42 liczb, przez co prawdopodobieństwo trafienia głównej nagrody jest stosunkowo wysokie w porównaniu z innymi grami. Tutaj nasze szanse na „trafienie piątki” wynoszą dokładnie 1: 850 668. Poza tym Mini Lotto to nic innego jak dawny „Express Lotek”, do którego jak widać cały czas mamy sentyment.

Przypominamy, że losowania odbywają się codziennie, poza niedzielami, o godzinie 21.40. Tuż po losowaniu wyniki publikowane są na naszej stronie internetowej. Gorąco zachęcamy do wzięcia udziału w grze! Jest jeszcze wiele nagród do odebrania w drugiej połowie maja!

Ostatnia aktualizacja z dnia 2015-04-22 00:00:00 r.